Omelańczuk Jarosław
Kierownik działu sprzedaży

email omelanczuk@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-12
 Hallmann Jan
Kierownik serwisu

email hallmann@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-25
 Baczewski Krzysztof
Kierownik serwisu ds. powypadkowych

email baczewski@toyota.gdynia.pl
tel. 058-520-94-47
 Giedrys Diana
Specjalista ds. sprzedaży

email giedrys@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-13
 Łysień Piotr
Specjalista ds. sprzedaży

email lysien@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-16
 Janczak Tomasz
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

email uzywane@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-10 /43
 Balczyńska Karina
Specjalista ds. obsługi finansowej sprzedaży

email balczynska@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-42
 Ziętek Marcin
Z-ca kierownika działu serwisu

email serwis@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-22
 Myszk Michał
Doradca serwisowy

email myszk@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-24
 Wiśniewski Marcin
Doradca serwisowy

email mwisniewski@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-23
 Marszall Marek
Doradca serwisowy ds. części zamiennych

email marszall@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-26
 Pyszka Edmund
Doradca serwisowy ds. części zamiennych

email pyszka@toyota.gdynia.pl
tel. 520-94-21
 Jankowski Rafał
Doradca serwisowy ds. powypadkowych

email jankowski@toyota.gdynia.pl
tel. 058-520-94-50
 Kochańczyk Błażej
Doradca serwisowy ds. powypadkowych

email kochanczyk@toyota.gdynia.pl
tel. 058-520-94-41
 Kamiński Krystian
Doradca serwisowy ds. powypadkowych

email kaminski@toyota.gdynia.pl
tel. 058-520-94-49
 Szkudlarski Tomasz
Doradca serwisowy ds. powypadkowych

email szkudlarski@toyota.gdynia.pl
tel. 058-520-94-50
 Zdybel Anna
Specjalista ds. rozliczeń szkód blacharsko-lakierniczych

email zdybel@toyota.gdynia.pl
tel. 058-520-94-48

wróć na stronę główną