Kubiak Mariusz
Dyrektor

email mkubiak@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-58
 Walder Krzysztof
Kierownik Działu Sprzedaży, samochody używane

email kwalder@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-75
 Kapuściński Jarosław
Specjalista ds. sprzedaży

email kapuscinski@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-74
 Krucień Tomasz
Specjalista ds. sprzedaży

email krucien@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-73
 Pellowski Sławomir
Specjalista ds. sprzedaży

email pellowski@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-72
 Wandtke Małgorzata
Specjalista ds. sprzedaży

email wandtke@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-59
 Karwacka Agnieszka
Specjalista ds. obsługi finansowej sprzedaży i ubezpieczeń

email karwacka@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-56
 Myślińska Agnieszka
Specjalista ds. obsługi finansowej sprzedaży i ubezpieczeń

email myslinska@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-57
 Karczewski Jarosław
Kierownik Serwisu

email karczewski@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-60
 Kozielski Mirosław
Doradca serwisowy

email kozielski@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-63
 Kowalski Maciej
Doradca serwisowy

email kowalski@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-64
 Szpiganowicz Dariusz
Doradca serwisowy

email szpiganowicz@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-62
 Toruńczak Łukasz
Doradca Serwisowy

email torunczak@toyota.rumia.pl
tel. 058-679-49-66
fax 058-679-49-98
 Brzuś Sławomir
Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

email brzus@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-67
 Cirocki Witold
Specjalista ds. Części Zamiennych i Akcesoriów

email cirocki@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-65
fax 679-49-98
 Sobisz Robert
Specjalista ds. Części Zamiennych i Akcesoriów

email sobisz@toyota.rumia.pl
tel. 679-49-67
fax 679-49-98

wróć na stronę główną